RN55E3920CBSL
MFR.Part #
RN55E3920CBSL
JLCPCB Part #
C1426799
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392Ω Metal Film Resistors ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors