RN55E3791BBSL
MFR.Part #
RN55E3791BBSL
JLCPCB Part #
C1428480
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.79kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors