RN55C6813BBSL
MFR.Part #
RN55C6813BBSL
JLCPCB Part #
C1427778
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors