Y00077K68000B9L
MFR.Part #
Y00077K68000B9L
JLCPCB Part #
C1463569
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.68kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS