RN55E3613FRE6
MFR.Part #
RN55E3613FRE6
JLCPCB Part #
C1780553
Description
-65℃~+175℃ 125mW 361kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors