CMF552M0500FKR6
MFR.Part #
CMF552M0500FKR6
JLCPCB Part #
C1793720
Description
-55℃~+175℃ 2.05MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors