RN55E35R7BB14
MFR.Part #
RN55E35R7BB14
JLCPCB Part #
C3483019
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors