RN55E3572CR36
MFR.Part #
RN55E3572CR36
JLCPCB Part #
C1784944
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors