RN55E3572CBSL
MFR.Part #
RN55E3572CBSL
JLCPCB Part #
C1426910
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors