RN55E3570BBSL
MFR.Part #
RN55E3570BBSL
JLCPCB Part #
C1427119
Description
-65℃~+175℃ 125mW 357Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors