RN55E3482FRSL
MFR.Part #
RN55E3482FRSL
JLCPCB Part #
C3383261
Description
-65℃~+175℃ 125mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors