RN55E3161DBSL
MFR.Part #
RN55E3161DBSL
JLCPCB Part #
C1431983
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors