RN55E3092BRSL
MFR.Part #
RN55E3092BRSL
JLCPCB Part #
C1804685
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors