RN55C1471BBSL
MFR.Part #
RN55C1471BBSL
JLCPCB Part #
C1426807
Description
-65℃~+175℃ 1.47kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors