RN55E3013FR36
MFR.Part #
RN55E3013FR36
JLCPCB Part #
C1778939
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors