RN65D4872FRE6
MFR.Part #
RN65D4872FRE6
JLCPCB Part #
C3490086
Description
-65℃~+175℃ 48.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors