RN55E3012DRE6
MFR.Part #
RN55E3012DRE6
JLCPCB Part #
C1783811
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors