RN55E2982BRE6
MFR.Part #
RN55E2982BRE6
JLCPCB Part #
C1791437
Description
-65℃~+175℃ 125mW 29.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors