RN55E2872FRSL
MFR.Part #
RN55E2872FRSL
JLCPCB Part #
C1792994
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors