MRS16000C2700FCT00
MFR.Part #
MRS16000C2700FCT00
JLCPCB Part #
C1368107
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS