RN55E2871FRSL
MFR.Part #
RN55E2871FRSL
JLCPCB Part #
C3390543
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors