CMF551K6200FHBF70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF551K6200FHBF70
JLCPCB Part #
C1419525
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 1.62kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors