RN55E2870DBSL
MFR.Part #
RN55E2870DBSL
JLCPCB Part #
C1430089
Description
-65℃~+175℃ 125mW 287Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors