RN55E2803FBSL
MFR.Part #
RN55E2803FBSL
JLCPCB Part #
C3521812
Description
-65℃~+175℃ 125mW 280kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors