RN55D2803FBSL
MFR.Part #
RN55D2803FBSL
JLCPCB Part #
C1429523
Description
-65℃~+175℃ 125mW 280kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors