RN55E2801BR36
MFR.Part #
RN55E2801BR36
JLCPCB Part #
C1787177
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.8kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors