CP002010K00KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP002010K00KE66
JLCPCB Part #
C19500272
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 10kΩ 20W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS