RN55E2672CRSL
MFR.Part #
RN55E2672CRSL
JLCPCB Part #
C3538695
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors