RN55E2642CRSL
MFR.Part #
RN55E2642CRSL
JLCPCB Part #
C1806642
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors