RN55E25R5BR36
MFR.Part #
RN55E25R5BR36
JLCPCB Part #
C3352427
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors