TNPW120684K5BYEA
MFR.Part #
TNPW120684K5BYEA
JLCPCB Part #
C1729914
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS