RN55E2550BBSL
MFR.Part #
RN55E2550BBSL
JLCPCB Part #
C3501669
Description
-65℃~+175℃ 125mW 255Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors