RN55E2523BBSL
MFR.Part #
RN55E2523BBSL
JLCPCB Part #
C3351523
Description
-65℃~+175℃ 125mW 252kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors