RN55E2490BRSL
MFR.Part #
RN55E2490BRSL
JLCPCB Part #
C1804393
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors