RN55E2463BBSL
MFR.Part #
RN55E2463BBSL
JLCPCB Part #
C1426374
Description
-65℃~+175℃ 125mW 246kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors