RN55D3400FB14
MFR.Part #
RN55D3400FB14
JLCPCB Part #
C5732708
Description
-65℃~+175℃ 125mW 340Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors