RN55E2430FB14
MFR.Part #
RN55E2430FB14
JLCPCB Part #
C1415056
Description
-65℃~+175℃ 125mW 243Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors