RN55E3572FB14
MFR.Part #
RN55E3572FB14
JLCPCB Part #
C1414498
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors