RN55E2372DRSL
MFR.Part #
RN55E2372DRSL
JLCPCB Part #
C3465754
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors