CMF5513K300FEEB
MFR.Part #
CMF5513K300FEEB
JLCPCB Part #
C3355303
Description
-55℃~+175℃ 13.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS