RN55E2322DR36
MFR.Part #
RN55E2322DR36
JLCPCB Part #
C1779805
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors