BFC237522362
MFR.Part #
BFC237522362
JLCPCB Part #
C3797711
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS