RN55E2321FRSL
MFR.Part #
RN55E2321FRSL
JLCPCB Part #
C1793516
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors