RN55E2261DRSL
MFR.Part #
RN55E2261DRSL
JLCPCB Part #
C3475518
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.26kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors