RN55E2260FB14
MFR.Part #
RN55E2260FB14
JLCPCB Part #
C1414291
Description
-65℃~+175℃ 125mW 226Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors