RN55E2213FRSL
MFR.Part #
RN55E2213FRSL
JLCPCB Part #
C1793249
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors