RN50E7500FB14
MFR.Part #
RN50E7500FB14
JLCPCB Part #
C3431224
Description
-65℃~+175℃ 50mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors