RN55E2212DBSL
MFR.Part #
RN55E2212DBSL
JLCPCB Part #
C1426023
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors