RN55E2211CBSL
MFR.Part #
RN55E2211CBSL
JLCPCB Part #
C3480337
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.21kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors