RN55E2210CBSL
MFR.Part #
RN55E2210CBSL
JLCPCB Part #
C1426599
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors